Author Topic: İndirimli Facebook-İnstagram Sponsor Reklamı  (Read 12 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 671
    • View Profile
İndirimli Facebook-İnstagram Sponsor Reklamı
« on: April 18, 2020, 12:14:54 pm »


%75'e varan indirimlerle Facebook-İnstagram sponsor reklam

Paketlerimiz;

Deneme paketi
150TL karşılıgında 300TL reklam. Kredi Kartı İle Ödemek İçin Tıklayınız.

Silver paket
300TL karşılığı 750TL reklam. Kredi Kartı İle Ödemek İçin Tıklayınız.

Altın paket
600TL karşılığı 1.650TL reklam. Kredi Kartı İle Ödemek İçin Tıklayınız.

Kurumsal paket
1.200TL karşılığı 3.750TL reklam. Kredi Kartı İle Ödemek İçin Tıklayınız.


Hizmet kullanım ve şartları;
1-Sipariş verdiğiniz paket kullanımında tekrar satın almak isterseniz önceki aldıgınız paketin üzerine ekleyip üst pakete geçemezsiniz, sıfırdan almanız gereklidir. Örnek vermek gerekirse silver paket sahibi oldunuz kullanım sırasındayken 300TL daha ödeyip Altın pakete geçemessiniz 600TL daha vererek ek 1.650TL bütçe alabilirsiniz her paketin avantajı bu nedenle vardır.

2-Satın alımdan sonra bizden kaynaklanan bir sorun olmadığı sürece iade kesinlikle sağlanmamaktadır.

3-Altın ve kurumsal paketlerdeki bütçeniz 2 yada 3 güne bölünebilir.

4-Reklam siparişi verdikten sonra yogunluk durumuna göre reklamınızı oluşturmamız için 24 ile 36 saat süre sizden isteyebiliriz.

5-Biz elimizden gelen mümkün olan en iyi şekilde reklamlarınızı hazırlarız fakat şu kadar kazanırsınız kar edersiniz diye bir garanti veremeyiz lütfen anlayış gösteriniz reklam ne kadar iyi olursa olsun nasip önemli bir faktördür.

6-Reklamlarda instagram hesabınızı veya sayfanızı etiketleyerek satışlarınız içinse telefon ile siparişe yönlendirerek reklamınızı yayınlıyoruz site url güvenlik açısından çıkmıyoruz, ayni şekilde sayfanıza direk çıkmak yerine 3.şahıs perspektif'inden çıkıyoruz tüm bunlar %100 oranda sayfa, hesap veya sitenizin güvenliği açısından önem arz etmektedir.

7-Değerlendirme süreçleri Facebook için çok fazla olmamaktadır genellikle reklam girişlerinden sonra reklamlarınız ayni gün içerisinde başlamaktadır.

8-İnstagram takipçi kazanmak, veya ürününüzü satmak yada videonuzun binlerce insana ulaştırmak amacı ile kullanımı tavsiye edilir fakat videonuza sabit izlenme olarak değil parça parça sağlanmaktadır yani asıl amaç içeriği insanlara izletmektir.

9-Tüm bu kuralları bizden hizmet satın aldıysanız kabul etmiş sayılırsınız.


instagram sponsor reklam | indirimli facebook

Adres: https://www.adsreklam.net/hizmet/18/-kurulum-ve-optimizasyonla-instagram-facebook-sponsorlu-reklamlari-75-e-varan-indirim-kacirmayin-

Share on Facebook Share on Twitter