Author Topic: Aklın Gölgesine Bekleriz  (Read 10 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 671
    • View Profile
Aklın Gölgesine Bekleriz
« on: October 11, 2020, 10:22:15 am »
Aklın Gölgesinin kuruluş amacından başlayacak olursak; Kitaplar bize bilgileri sunarlar. Bizlerin kurmaya korktuğu hayalleri yaşatırlar. Biz ise size sadece bu hayallerinize ulaştırmak için bir köprü oluşturduk. Bilim, Sanat, Teknoloji, Tarih, Felsefe ve Psikolojinin ışığında mutualizm mantığı ile ilerleyen web sitemiz ayrıca Youtube kanalına ürettiği içerikler ile de sizleri bu yolda aydınlatmaya devam ediyor..

Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özellik sizlere fırsat vermemiz. Siz değerli takipçilerimiz siteye İÇERİK OLUŞTUR kısmından paylaşmak istediğiniz yazınızın türünü seçerek yazmaya başlayabilir ve bizimle çalışma arkadaşı olabilirsiniz. Çünkü hedefimiz sizlerle birlikte büyümek.

2018 yılında "Bilgiyi elinde tutmak güç değil, korkaklıktır. Asıl güç, bilgiyi paylaşmaktır." mottosu ile açılan sitemiz 2019 yılında daha da aktif hale geldi.

Ayrıca başta youtube olmak üzere tüm sosyal medya araçlarında da sizlere yardımcı olabilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Sizlerden gelen geri dönüşlerde bizim için değerli. Küfür hakaret vs. gibi içerikler içermeyecek şekilde yorumlar yazabilir. Bizleri eleştirebilirsiniz. Hep birlikte daha büyük bir aile için Aklın Gölgesi.

AİLENİZE HOŞ GELDİNİZ

Adres: https://www.aklingolgesi.com/

Share on Facebook Share on Twitter