Author Topic: AMİNEHÜMA TESETTÜR GİYİM  (Read 12 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 671
    • View Profile
AMİNEHÜMA TESETTÜR GİYİM
« on: June 13, 2020, 11:07:20 am »
AMİNEHÜMA TESETTÜR GİYİM

Kuruluşundan bu güne kadar, tesettür giyim sektöründe öncü adımlar atarak uzun yıllardır geliştirmiş olduğumuz tecrübeli şirketimiz, nitelikli üretim ve satış faaliyetleri ile sektöre adını kazımış, birçok yeni kuruluşun da örnek aldığı güvenilir bir firma konumuna gelmiştir. Sektörde uzun yıllar yer alarak tecrübe kazanmış olan şirketimiz üretim ve satış faliyetlerine yükselen bir ivme ile devam etmektedir. Çevrimdışı ve çevrimiçi online satış kanallarımızla hem perakende hem de toptan satış yöntemlerimiz sayesinde müşterilerimizle sürekli etkileşim halinde olup ihtiyaçlarını anlıyor ve gideriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda üretici ve satıcı olarak yer aldığımız hazır giyim sektöründeki görünen yüzümüz AMİNE HÜMA  markamız ile, uzun yıllardan bu yana yenilikçi tavrımız ve ürün kalitemiz ile tesettür giyim sektöründe hızla büyüyoruz.

Geleneksel ile moderni buluşturduğumuz çizgimizde genç-yaşlı, tesettürlü kadınlara; özgün, rahat, her gün kullanabilecekleri ve konforlu giyim imkânı sağlayan modeller üretiyoruz. Ürünlerimizi, siz değerli müşterilerimizin yaşlarına ve sosyal hayatlarına uygun olarak tasarlıyoruz. Kumaş ve aksesuar tercihlerimizdeki çıkış noktamızı da yine sizlerin talepleri doğrultusunda oluşturuyor.  Amine Hüma   ailesi olarak sezon trendlerine özgün tasarımlarımız, ürün yelpazemizdeki çeşitliliğimiz ve kalite anlayışımız ile tesettür giyimde çok fazla tercih imkanına sahip olmayan tüm kadınlar için ideal bir tercih olmaya devam edeceğiz.

Tesettür giyime farklı bir soluk getiren, yenilikçi, yaratıcı ve lider bir platform olma yolunda hızla ilerliyoruz. Giyime sadece şıklık değil, değer de katan modanın mimarı Amine Hüma, sektöre genç, dinamik, enerjik ve modern bir bakış açısı kazandırıyor.

Bize her an, her yerden ulaşın diye mağazalarımızın sınırlarını aşıp online mağazacılık sektöründe yerimizi alıp, e-ticaret yolculuğumuzu başlattık. Ürün çeşitliliğimiz ve kalitemiz ile her gün yanınızdayız.

Amine Hüma  ailesi olarak toptan ve perakende satış imkanları ile yenilikçi ve daima aktif bir profil sergileyerek siz değerli tesettür giyim müşterilerinin ihtiyaçlarına en kaliteli ve güvenli şekilde cevap vermek için durmaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Online sitemiz www.aminehuma.com   üzerinden müşterilerimize birebir destek ile vermiş olduğumuz hizmet yanı sıra bir çok tesettür giyim mağazasına kendi ürünlerimizi üretmekte ve kaliteye her zaman ulaşmanızı sağlamaktayız. 7/24 müşteri sipariş hattımız ile, bizlere kolayca ulaşmanızı sağlıyor, ihtiyaçlarınıza en hızlı ve güvenilir şekilde cevap veriyoruz.

https://aminehuma.com 

Üretici bir firma olan Aminehüma ürünlerin seri satın alımının yapıldığı bir toptan e-ticaret sitesi de mevcuttur. Tekstil sektöründe mağaza kariyeri olan işletmeler için toptan satış sektöründe güvenilir bir alternatifiz.

Share on Facebook Share on Twitter