Author Topic: Baskı Beton  (Read 3 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 671
    • View Profile
Baskı Beton
« on: May 20, 2020, 08:07:29 am »
Güvenilir çözüm ortağınız: Yapı Baskı Beton

Günümüzde baskı beton hizmeti satın alabileceğiniz onlarca farklı firma var. Fakat genel merkezi İstanbul'da bulunan Yapı Baskı Beton, sıradan betona kıyasla görsel açıdan çok daha güzel olan baskı beton ihtiyaçlarınızı karşılamak için tek adresiniz olmalı.

İnşa ettiğiniz binaların duvarlarından tutun, park ve bahçelerin zeminlerine kadar birçok yerde baskı beton tekniğini kullanabilmeniz mümkün. Tek tek parke taşı dizmektense bir alana beton döküp üzerine baskı ile şekil vererek zamandan tasarruf edebilir, birebir aynı görüntünün oluşmasını sağlayabilirsiniz mesela.

Ancak gerçekçi üç boyutlu bir görünüm elde etmenizi sağlayan bu teknik, mutlaka doğru eller tarafından uygulanmalı. Bunun için tavsiyemiz, tercihinizi Yapı Baskı Beton'dan yana kullanmanız yönünde.

Baskı beton tekniğini en iyi uygulayan firmalardan biri

Yapılacak işi sözleşme ile güvence altına alan bu şirket, Türkiye'nin İstanbul ve Ankara başta olmak üzere hemen her şehrinde referanslara sahip. Ülkemizin hemen her köşesinde faaliyet gösterdiği için geniş bir müşteri kitlesi mevcut.

Oluşturmak istediğiniz taşın desenini ve rengini göz zevkinize göre karar verdiyseniz siz de yapibaskibeton.com adresini ziyaret ederek hemen teklif alın. WhatsApp ve telefon üzerinden firmayla iletişim kurabileceğiniz gibi, sitede var olan fiyat hesaplama aracını da kullanabilirsiniz. Baskı betonun yapılacağı alanı (Duvar, kaldırım, akaryakıt tesisi, park ve bahçe gibi) seçtikten sonra tahminî metrekare değerini girmeniz yeterli. Son fiyat olmasa da yapılacak işin ne kadara mal olacağını bu yolla öğrenebilmeniz mümkün.

Site Adresi: https://yapibaskibeton.com

Share on Facebook Share on Twitter