Author Topic: Gigahand ile ek gelir sağlayın  (Read 2 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 671
    • View Profile
Gigahand ile ek gelir sağlayın
« on: May 20, 2020, 12:38:20 am »
Gigahand ile ek gelir sağlayın!

Koronavirüs salgını nedeniyle tüm dünyada işsizlik oranı hiç olmadığı kadar yüksek seviyelere çıktı. Halihazırda işi olanlar ise gerekli olmadıkça evden dışarı çıkamadıkları için home office çalışma düzenine geçmiş durumdalar. Durum ilk bakışta çok kötü gibi gözüküyor olsa da bu krizi fırsata çevirebilmek mümkün. Evde kaldığınız dönemde bilgisayar başından ayrılmadan ek iş alabilir ve yeteneğinizi paraya çevirebilirsiniz.

"İyi de nasıl?" dediğinizi duyar gibiyiz. Bu sorunun cevabı basit: Gigahand sayesinde!
Tamamen ücretsiz çalışan bu yeni platform, iOS ve Android uygulamalarına da sahip. Sizden istenen bilgileri girip kolayca üye olduktan sonra insanlara sunabileceğiniz hizmetleri listeleyebilir, gelecek iş tekliflerini değerlendirmeye başlayabilirsiniz.
Sosyal medya hesabı yönetebilir, web tasarım yapabilir veya ev boyuyor olabilirsiniz. Hiç fark etmez. Gigahand'e kayıt olup verdiğiniz hizmete ihtiyaç duyan insanlarla bir araya gelebilmeniz mümkün.

Lokasyon odaklı olması büyük bir avantaj

Muadillerinden farklı olarak lokasyon bazlı çalışan Gigahand, bu sayede size en yakın teklifleri toplayabilmenizi sağlıyor. Sunduğunuz hizmetleri tanıtırken lokasyon bilgisi girebilir, sadece ilgilendiğiniz bölgeden gelecek teklifleri değerlendirmeye alabilirsiniz.
Sadece iş almak için değil, iş vermek için de Gigahand'i kullanabilmeniz mümkün. Köpek gezdirme, grafik tasarım, organizasyon, bebek bakıcılığı, tadilat işleri ve daha birçok farklı kategoride onlarca ilan Gigahand'de listelenmiş durumda.
Var olan işinizi büyütmek ve daha fazla müşteriye ulaşmak için siz de Gigahand'e kayıtlı hizmet sağlayıcıları arasındaki yerinizi alın.

Adres: gigahand.com

İndirme Adresleri:

https://apps.apple.com/tr/app/gigahand/id1488899544?l=tr
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.henx.gigahand

Share on Facebook Share on Twitter