Author Topic: Dizi Film İnceleme Forumu  (Read 1 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 671
    • View Profile
Dizi Film İnceleme Forumu
« on: February 23, 2020, 05:12:15 pm »


1. Dedirten.com Nedir?
İzlediğiniz dizi ve filmler ile ilgili sizinle aynı şeylerle ilgilenen insanlarla tanışmanızı ve sohbet etmenizi sağlayan yorum ve inceleme forumudur. Öncelikle Netflix severlerin buluşma noktası olmasını istediğimiz platformumuza anime severleri kırmamak için animeleri de dahil ettik.

2. Burada Neler Yapabileceksiniz?
Daha önce izlediğiniz bir dizi, film vs ile ilgili başlık açabilir veya daha önce açılmış başlıklarda fikrinizi belirtebilirsiniz. Tabi spoilerlara dikkat ediyoruz. Spoiler kısımlar için mesaj editörümüzde "(!)" şeklinde bir buton mevcut.

3. En Sevdiğiniz Dizi ve Filmleri Önerin
Bir diziyi izlediğinizde, sizde "herkes bu diziyi izlemeli" demiyor musunuz? O diziyi bize söyleyin biz de izleyelim. Hadi hemen üye olun ve o diziyle ilgili bir konu açın.

4. Üyelikler Ücretli Mi?
Tamamen ve her zaman ücretsiz olacak sitemize buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

5. Üye Olmak Çok Basit
Üye olduğunuz anda bir e-posta onayına dahi gerek duymadan kullanıcı adı ve şifrenizi belirlediğiniz anda konu açmaya veya mesaj yazmaya başlayabilirsiniz. E-postanız ileride şifrenizi unutursanız diye gerekiyor, sonuçta yetişkin insanlarız ne gerek var e-posta onayına dimi?

7. Kurallar Neler?
Aslında özel bi kuralımız yok, basit her yerde geçerli Türk Ceza Kanunu'na uyduğumuz sürece tamamen özgürüz. Dizi ve film eleştirileriniz şikayet almadığımız sürece ve karalama kampanyası olmadığı sürece kaldırılmaz. Yani bir filmi izlemeden eleştirdiğiniz bariz belliyse bunu kaldırabiliriz (belki). Sonuç olarak diğer üyelerin, kişi ve kurumların özgürlüğünü ihlal etmediğiniz sürece tamamen özgürsünüz!

8. Dizi - Film İzleme / Paylaşma Hk.
Yapımcısı tarafından youtube gibi herkese açık platformlara yüklenmiş dizi ve filmleri paylaşabilirsiniz. Bunun dışında yine fragmanları paylaşabilirsiniz. Bunun için editörün üzerinde kamera ikonu olan bir buton mevcut. Bunun dışında korsan sitelerden film / dizi paylaşımı yasaktır. Bunun sebebi ile ilgili Türk Ceza Kanunu'na bakabilirsiniz. Bizlik bi şey değil yani, bu kuralı biz koymadık.

Tags; Dizi film inceleme forumu

Adresimiz: https://www.dedirten.com

Share on Facebook Share on Twitter