Author Topic: Online E-Menü Yazılımı  (Read 22 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 671
    • View Profile
Online E-Menü Yazılımı
« on: February 02, 2021, 05:02:19 am »


# Yazılımımız tamamen açık kaynak kodlu olarak satılmaktadır. Lisanslı aldığınız takdirde sadece 1 dosya üzerinden şifreli olarak erişim verilmektedir. Onun hariçinde diğer paketlerimiz açık kaynak kodlu olarak satılmaktadır.
# 1 adet domain lisansı satın alan kişiler sipariş aşamasında sadece belirtilen domaine lisans alabilirler. Lisans devri, lisans satışı veya domain değiştirme izinleri olmayacaktır. Bu durumu bilerek işlem yapmak isteyen kişilerin lisansı iptal edilebilir ve yasal olarak hakkında şikayet işlemleri yapılabilir.
# Yazılımda geliştirilmesini istediğiniz tüm noktalar için yardımcı olmaktayız.
# Yazılım bünyesinde gelecek olan tüm sistem güncellemeleri (opsiyonlar değil sistem güncellemeleri) ücretsizdir.
# Yazılımımızı sadece kendi müşterilerinize satabilirsiniz. ParsTech'in satış yaptığı tüm kanallarda satış yapamazsınız.
# Demo adreslerine zararlı girişimlerde bulunanlar hakkında sorgusuz sualsiz yasal işlemler başlatılacaktır.
# Bu sistem megatr sunucularında problemsiz şekilde çalışmaktadır. Başka hosting firmalarında fonksiyonel hatalar oluşması halinde opsiyonel destek verilir.
# Ürün fiyatına KDV dahil değildir.
# V2 premium yazılımını satın almış olan müşterilerimiz bu yazılımı daha 750 TL + kdv yerine 450 TL + kdv olarak alabilirler.
# Bu ve buna benzer piyasa da birçok yazılım mevcuttur. Yazılım özellikleri bukadar geniş olup açık kaynak kodlu olarak satışa sunan çok nadir kişi / firma mevcuttur. Bizler yeni bir ekmek kapısı olabilmek adına sistemi komple açık kaynak kodlu olarak satışını gerçekleştirmekteyiz. Yazılımı satın aldığınız zaman bu işin pazarlamasını iyi yapabilirseniz birçok işletmeden güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Bu iyi niyetimizi lütfen suistimal edici hareketlerde bulunmayınız. Fiyatlarımızı elimizden geldiğince en uygun düzeyde tutuyoruz. Ek olarak sistemi biraz daha iyi görebilmeniz açısından video hazırladım. Biraz acele ile hazırladığım için kötü olmuş olabilir gerek video'da gerek konu içerisinde yanlış tabir ettiğimiz bir kelime varsa hepinizden özür dilerim..

- Bu yazılım ParsTech - Yazılım & Otomasyon Sistemleri firması tarafınca üretilmiştir. Yazılımın tüm hakları firmamıza aittir. Yazılımı satın alan kişi / firma yukarıdaki uyarıları kabul etmiş sayılır.

Demo ve Satın Alma Linki: https://my.parstech.com.tr/yazilim/online-e-menu-yazilimi-platinum-serisi
Program İle İlgili Detaylar: https://www.r10.net/script-satisi/2431470-online-e-menu-yazilimi-platinum-serisi-128640-daima-bir-adim-ileri-128640-a.html

Share on Facebook Share on Twitter