Author Topic: Nexsoft İnternet Hizmetleri  (Read 1 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 671
    • View Profile
Nexsoft İnternet Hizmetleri
« on: May 31, 2020, 12:33:45 pm »
Kalitenin adresi Nexsoft İnternet Hizmetleri
Koronavirüs salgını nedeniyle işyerleri ve dükkanların uzunca bir süre kapanmak zorunda kalması, başta KOBİ'ler olmak üzere birçok sektörden işyeri sahibinin e-ticarete olan iştahını kabarttı. Gerçekten de her geçen gün büyüyen bu pazarda yerinizi ne kadar erken alırsanız, o kadar iyi.
E-ticarete giden yol ise başta alan adı ve hosting satın almaktan geçiyor. Marka adınızı temsil edecek alan adı ve hostingi satın alırken tercih edebileceğiniz onlarca, belki de yüzlerce alternatif mevcut. Burada yapılması gereken uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren, 7/24 iletişim kanalları açık, gerekli teknik altyapıya sahip hizmet sağlayıcılarından yana tercihte bulunmak olmalı.

Uygun fiyatlı hosting çözümleri Nexsoft'ta
Bu noktada tavsiye ve önerimiz, her türlü hosting ihtiyacınıza cevap verebilecek kadar güçlü sunuculara ev sahipliği yapan Nexsoft'tan yana. Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınıza cevap verebilen Nexsoft'ta her bütçeye göre radyo hosting, dedicated sunucu ve VDS paketleri satışa sunulmuş durumda.
Yanlış anlaşılmasın, sadece e-ticaret siteler için değil, aklınıza gelebilecek herhangi bir site için de ihtiyaç duyacağınız hosting paketleri Nexsoft'ta yer alıyor. Kişisel blog sayfalarından tutun kurumsal web sitelerine kadar akla gelebilecek her site için şart olan kaliteli hosting çözümleri yalnızca bir tık kadar uzağınızda.
Bu arada popüler MMORPG oyunu Metin 2 için kendi sunucunuzu açmak istiyorsanız yine Nexsoft'tan hizmet alabilmeniz mümkün. Tüm oyuncuların bir arada sesli konuşabileceği TeamSpeak uygulamasına özel sunucu çözümleri de aynı şekilde. Kısacası ihtiyacınız ne olursa olsun, hosting söz konusu ise Nexsoft'ta uygun fiyatlı bir paket sizi bekliyor olacaktır.
Tüm paketlerde yüzde 99.9 uptime oranı garantisi verildiğini de belirtelim. cPanel arayüzü ve hızlı Litespeed altyapısıyla sitelerinizi yönetmenin ne kadar kolay olduğunu görünce çok şaşıracaksınız.

Destekte sınır yok!
Hosting veya alan adı satın almadan önce aklınıza takılan herhangi bir sorunun cevabını bulmak için Nexsoft'un web sitesini ziyaret edebilir, sağ alt köşedeki canlı destek bölümünden müşterit temsilcileriyle anlık yazışabilirsiniz. WhatsApp üzerinden destek de sunan Nexsoft, bu yönüyle rakiplerinin önüne geçiyor ve tercih sebebi haline geliyor doğrusu.

Adres: https://nexsoft.com.tr

Share on Facebook Share on Twitter