Author Topic: Hurdacı - En Yakın Hurdacı  (Read 15 times)

nargio

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Hurdacı - En Yakın Hurdacı
« on: July 30, 2021, 02:07:25 am »
Yiğitsan Metal Hurdacılık, uzun yıllardır profesyonel hurdacı firması olarak hizmet vermektedir. Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren ve yerinde hurda alımı yapan firmamız, yüksek fiyat garantisiyle hizmet etmeye devam ediyor. En yakın hurdacı olarak hizmet veren firmamız, elinizdeki hurdaları yüksek fiyattan alarak sizlere daha çok kazanç sağlıyor. Her türlü hurda alımını bizzat yerinde yapıyoruz. Profesyonel ekip ve araçlarımızla birlikte kusursuz bir hizmet vermek için 7/24 çalışıyoruz. Sizde elinizdeki hurdaları yüksek fiyattan satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
En Yakın Hurdacı Firması

Konumunuz Türkiye’nin neresinde olursa olsun, ekibimiz ve araçlarımızla birlikte Türkiye’nin her yerinden hurda alımı yapıyoruz. Size en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Hurda Alan Hurdacı Firması

Her türden hurda alımı yapan firmamız (hurda bakır, hurda demir, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda pirinç, hurda kablo, hurda akü, hurda asansör, hurda inşaat demiri, hurda yangın merdiveni, hurda çatı, hurda sac, fabrika sökümü, fabrika yıkımı, İstanbul hurdacı, Yalova hurdacı, Bursa hurdacı, Kocaeli Hurdacı, Beykoz Hurdacı, Ataşehir Hurdacı, Beylikdüzü Hurdacı, Beşiktaş Hurdacı, Çanakkale Hurdacı, Edirne Hurdacı, Tekirdağ hurdacı ve daha bir çok hurda türü ve hurda alım yerimiz bulunmaktadır.
Sizde hemen elinizdeki hurdaları yüksek fiyattan ve anında nakit ödeme ile satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://yigitsanmetal.com/

Share on Facebook Share on Twitter