Author Topic: Evlerin Olmazsa Olmaz Alanları[  (Read 18 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 671
    • View Profile
Evlerin Olmazsa Olmaz Alanları[
« on: April 09, 2020, 03:17:49 am »
Evlerin Olmazsa Olmaz Alanları

Banyolar her evin olmazsa olmaz alanlarındandır. Daha önceki yıllarda sanki birbirinin aynısı olmak zorunda gibi yapılan banyolar, şimdilerde her evin karakterine uygun şekilde plan ve tasarımlar yapılmaktadır. Evlerde artık kendini en çok gösteren kimi sade, kimi gösterişli şekilde tasarlanan banyolar evlere farklı bir hava katan alanlar olarak görülüp banyo tasarımları yapılmaktadır. Banyolar evde temizlik konusunun en önemli olduğu alanlarıdır. Bu yüzden temizliği kolay fonksiyonel ürünler banyolarda tercih edilmelidir.
 
Banyolarda Trend Duşa kabinler
 
 Son yıllarda banyolarda en çok tercih edilen ürün duşa kabinlerdir. Duşa kabin sayesinde banyolarda daha hoş bir görünüm elde edilmektedir. Islak zeminler duşa kabin sayesinde daha çok kuru kalmaktadır. Ankara duşa kabin banyoları kendine has duruşu ile banyoya bir karakter katmaktadır.
 
 Ankara'da duşa kabin için Eray Duş olarak Ankaralıların ihtiyacını karşılamakta çeşitli duşa kabin seçenekleriyle evlerinizin havasını değiştirmeye değiştirmekteyiz. Duşa kabin Ankara için ürün çeşitliliği sayesinde her tarzda banyoya uygun duşa kabin seçenekleri mevcuttur.
 
Farklı Banyo İçin Alternatifler
 
 Eray duş Ankara'da sadece duşa kabin değil duşa kabinin yanında banyo dolabı üretimi de yapan bir firmadır. Erayduş Ankara'da hizmet vermekte ve banyoların görünüşünü değiştirmektedir. Temperli duşa kabin, paslanmaz duşa kabin sistemleri, mikro duşa kabinler şeklinde duşa kabin çeşitleri bulunan erayduşta duşa kabinler için farklı duş tekneleri de bulunmaktadır. Asimetrik, oval, dikdörtgen, oturmalı, kare, duş tekneleri şeklinde duş tekneleri seçenekleri de bulunmaktadır. Her tür banyonun karakterine uygun duş ürünleri mevcuttur.

Share on Facebook Share on Twitter