Author Topic: Kodjam Teknoloji Platformu  (Read 1 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 671
    • View Profile
Kodjam Teknoloji Platformu
« on: January 13, 2021, 12:32:54 am »
Site linki : https://www.kodjam.com
Kodjam.com tenkoloji platformu özgün tasarıma sahip tamamıyla ücretsiz bir yardımlaşma forumudur. İsteyen her üye aklına takılan her türlü sorunu sitemizde konu açarak sorabilir. Yeni açılan forumumuz da webmaster ve tasarım konularının yanı sıra giriş düzeyi eğitimler yer almaktadır.
Sizde programlama ve tasarım işlerinde yeniyim ve soracak soruların var diyorsanız kodjam.com tam size göre. Program geliştirirken kodlarda yaşadığınız herhangi bir sorun ya da photoshop da tasarım hazırlarken yapamadığınız bir işlemi forumda konu açarak tüm üyelerden ve adminlerden yardım isteyebilirsiniz.
Forum sitemiz de [/b]yazılıma yeni başlayanlar, photoshop ve illüstratör öğrenmek[/b] isteyenler, Google uygulamalarında profesyonelleşmek isteyenler ve bir uzmandan yardım almak isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır. Kodjam.com a ücretsiz üye olup dilediğiniz konuda soru sorabilirsiniz.

Peki bizim farkımız nedir ?

Bizim aslında en büyük farkımız çoğu forumda olan büyük bir sıkıntı var; olabilir tabi bir konu hakkında belki herkese basit gelecek bir sorununuz var ve doğal olarak birilerine sormak istiyorsunuz.
Büyük forum sitelerinde bu tarz basit sorulara bazen cevap bulamayabilirsiniz, genelde insanlar bunu damı bilmiyorsun ya da bunu da bilmiyorsan yapma bu işi tarzı yaklaşımlarda bulunabilir. Aynı durumu bende yaşadığım için biliyorum o yüzde böyle bir forum sitesi açmak istedim. Eğer sitemizde soru sorarsanız üyeler cevap vermese bile ben bilgimin, tecrübemin yettiği kadar yardımcı olacağım.

Share on Facebook Share on Twitter