Author Topic: Duru Teknik Tesisat  (Read 1 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 671
    • View Profile
Duru Teknik Tesisat
« on: June 01, 2020, 05:03:43 am »
Mekanik malzeme tedariğinde tek adres: Duru Tesisat
Tesisat ürünleri satın alacağınız güvenilir ve alanında uzman bir işletme arayışındaysanız, Duru Teknik Tesisat ile tanışmanın vakti gelmiş demektir! Söz konusu mekanik malzeme ihtiyacı olduğu zaman akla gelen ilk firmalar arasında yer alan Duru Tesisat, her türlü tesisat düzeneğine dair yüzlerce farklı ürüne ev sahipliği yapıyor.

Merkezi Ankara'da bulunan Duru Tesisat, uzun yıllardan bu yana kendine has bir müşteri kitlesi oluşturmayı ve sektöre adını altın harflerle yazdırmayı başarmış bir kuruluş. Teknik tesisata dair aklınıza gelebilecek her ürünün satışını ve satış sonrası desteğini veren firma 7/24 müşteri hizmetleri sunmasıyla da tercih sebebi haline geliyor.

Öyle ki satın aldığınız ürünlerle ilgili herhangi bir sorun olması durumunda müşteri temsilcilerine bunu haber vermeniz yeterli oluyor.
Birçok markanın çözüm ortağı
Firmanın web sitesini ziyaret ederek online kataloğu inceleyebilir, aklınıza gelen herhangi bir sorunun olması durumunda müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Sempa, FAF, Armaş, Atlas ve Pakkens başta olmak üzere Türkiye'de üretim yapan birçok yerli marka Duru Tesisat'ın çözüm ortağı olarak çalıştığı firmalar arasında yer alıyor.
Kataloğunda yer verdiği her bir ürünün kalitesinden emin olmaya çalışan Duru Tesisat her adımda müşteri memnuniyetini önceliyor olmasıyla rakiplerinden sıyrılıyor.

Onlarca farklı kategoride binlerce kalem ürün
Pik ve pirinç vana gruplarından tutun, ölçüm ve iklimlendirme ürünlerine kadar "teknik tesisat" ile ilgili aklınıza gelebilecek hemen her ürün Duru Tesisat'ın zengin kataloğundaki yerini almış durumdadır.

Öte yandan firmanın Türkiye'nin önde gelen tüm soğutma ve ısıtma tesisat markalarının bayiliğini de aldığını belirtelim. Bu sebeple tesisatınız için herhangi bir ürünü toptan satın almak istiyorsanız, teklif alacağınız ilk firma Duru Tesisat olmalı.
Siz de Duru Teknik Tesisat'ın web sitesini ziyaret ederek var olan ürün gruplarına göz atabilir, hızlı teslimat imkânından faydalanarak siparişinizi kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Şayet işletmeniz Ankara sınırları içerisindeyse firmanın ofisini ziyaret ederek teklif formunuz hazırlanırken bir çay içebilmeniz de mümkün. Keza Duru Tesisat'ın WhatsApp hattı üzerinden de ürünlere dair detaylı bilgi alma imkânınız var.

Adres: https://durutesisat.com.tr

Share on Facebook Share on Twitter