Author Topic: Teos Village tatil için tam tedbirli  (Read 1 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 671
    • View Profile
Teos Village tatil için tam tedbirli
« on: July 08, 2020, 04:31:09 am »
Teos Village tatil için tam tedbirli

İzmir'in en popüler otellerinden olan ve ayrıca "Güvenli Turizm Sertifikası"na da sahip olan Teos Village, Kovid-19'a karşı yapılması zorunlu tedbirlerin yanına ekstra kendi ilavelerini de ekledi. Otelde 64 noktada ateş ölçüm cihazları var. Sosyal mesafe kurallarına titizlikle uyuluyor, personeller maskeyle çalışıyor ve ayrıca odalar ultraviyole ışıkla temizleniyor.

64 noktadan temassız ateş ölçümü


Teos Village Resort Hotel Genel Koordinatörü Harun Gençtürk, "Güvenli Turizm Sertifikamız da hazır zaten. Otel girişinde 64 noktadan termal ölçüm yapan cihazımızı da koyduk. Bu da misafirlerimiz geldiğinde hem güvenliğini hem rahat etmelerini hem de Kovid-19 önlemlerini tam anlamıyla hatta fazlasıyla almış bir tesis olarak sezona çıkmak istedik" diye konuştu.

"Güvenli Turizm Sertifikası"na sahibiz

Gençtürk, girişin ardından misafirlerin dinlenecekleri otel odalarında da hijyene dikkat ettiklerini belirterek, "Dezenfektanın yanında her misafirimiz odamızdan gittiği andan itibaren diğer misafirimiz girmeden önce ultraviyole ışıkla odalarımızı temizliyoruz. Bu, tamamen misafirlerimizin rahat etmeleri için. Bunun zorunluluğu yok" ifadelerini kullandı. Kovid-19 sürecinde sosyal mesafenin öneminin anlaşıldığına işaret eden Gençtürk, bu anlamda hem plaj hem de restoranlarda gerekli önlemlerin alındığına değindi.

Ultraviyole ışıkla odalarımızı temizliyoruz

Gençtürk, girişin ardından misafirlerin dinlenecekleri otel odalarında da hijyene dikkat ettiklerini belirterek, "Dezenfektanın yanında her misafirimiz odamızdan gittiği andan itibaren diğer misafirimiz girmeden önce ultraviyole ışıkla odalarımızı temizliyoruz. Bu, tamamen misafirlerimizin rahat etmeleri için. Bunun zorunluluğu yok." ifadelerini kullandı.

Vatandaşlara "yeşil tatil" önerisi

Gençtürk, bu yıl bazı vatandaşların tatil yapmak için çekimser davrandığını hatırlatarak, "Vatandaşlarımızın bu yıl tatil yaparken destinasyonu geniş alana yayılmış, daha yeşil, blok binaları olmayan, geniş alana yayılmış tesisleri tercih etmeleri daha güvenli olur." değerlendirmesinde bulundu.


Site: https://www.teosvillage.com.trShare on Facebook Share on Twitter