Author Topic: Murat Civelek Kimdir ? (Sosyal Medya Uzmanı)  (Read 1 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 671
    • View Profile
Murat Civelek Kimdir ? (Sosyal Medya Uzmanı)
« on: September 04, 2020, 01:46:34 am »
Tanınmış firma ve kişilere profesyonel anlamda sosyal medya danışmanlığı yaptığı bilinen Murat Civelek, 9 Ağustos 1993'te Bursa'da doğmuştur.

İnternete olan ilgisi 16 yaşında başlamıştır. Donanım alanında da kendini geliştirmiş, Web yazılımcılığı alanında profesyonelleşmiştir. Forum siteleri, sosyal medya platformları, haber siteleri ve buna benzer kategorilerde birçok web sitesi hayata geçirmiştir. Google reklamcılığı ve Seo alanında, Google tarafından sertifikalar almış ve profesyonelleşmiştir.

Son yıllarda sosyal medya yöneticiliği ve danışmanlığı alanında profesyonel seminerlere katılmış ve kendi yazdığı programlarla sayfa yönetimi hakkında sayfalara ciddi ivme kazandırmıştır.

Şuan hâla profesyonel anlamda sosyal medya danışmanlığı yapmakta ve adını gizli tuttuğu birçok ünlü ve firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir. Instagram, Spotify, Tiktok ve YouTube hesaplarını yönetmekte ve tüm dünya üzerinde ses getiren projelerde rol almaktadır.

28 yaşında olan ve 2 yazılım dili bilen Murat Civelek, başarıları ve gizli tutma konusundaki titizliği için özellikle tercih edilmektedir.

Instagram: https://instagram.com/muratcivelek16

Share on Facebook Share on Twitter