Author Topic: Valorant En İyi Ayarlar  (Read 4 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 671
    • View Profile
Valorant En İyi Ayarlar
« on: August 16, 2020, 08:02:23 am »
Ultra Bilgi bloğu olarak başta oyun olmak üzere teknoloji, biyoloji,spor ve tarih gibi alanlarda birbirinden özgün ve kaliteli içerikler üretmekteyiz. Blog olarak en önemli hedefimiz; internet ortamındaki Türkçe kaynak eksikliğini gidermektir. Bildiğiniz gibi online ortamda İngilizce kaynak yönünden bir problem bulunmamaktadır. Ancak Türkçe Bilgi veren blogların sayısı oldukça azdır. Var olan blogların birçoğu ise kopya içerik paylaşımı yapmaktadır. Biz Ultra Bilgi bloğu olarak oyun alanında detaylı literatür araştırması yapmakta ve makaleleri yüzde yüz özgün bir şekilde yazmaktayız.Oyun ve teknoloji dünyasındaki son gelişmelerden haberdar olmak  için bizi takip etmenizi tavsiye ederiz.

Valorant bir Riot Games oyunu olup; FPS türündeki ilk oyundur. FPS oyunlarda fare DPI ve hassaslık ayarları oldukça önemlidir. Valorant en iyi ayarlar için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Bu tür oyunlarda hedef alma kabiliyetinizi en iyi şekilde kullanabilmek için  fare ayarlarının kendinize uygun şekilde yapılması gerekir. Fare hassasiyeti yükseldikçe fare hızı artmaktadır.

Windows arama çubuğunda fare ayarları yazıp; işaretçi hassasiyetini arttır seçeneğinin yanındaki kutuyu boş bırakın. DPI değerinizi 1000'in üzerine çıkardığınızda daha az bir el hareketiyle daha geniş bir hareket alanı elde edebilirsiniz. Eğer DPI değerini yüksek tutacaksanız fare hassasiyetini düşürerek keyifli bir oyun performansı elde edebilirsiniz. Valorant gibi birçok oyun hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için güncel gönderilerimizi takip edebilirsiniz.

Adres: https://ultrabilgi.com/

Share on Facebook Share on Twitter