Author Topic: Ventrawall Duvar Boyası  (Read 11 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 671
    • View Profile
Ventrawall Duvar Boyası
« on: January 04, 2021, 11:57:30 pm »
Ventrawall Duvar Boyası

Evinizin odasında, iş yerinizde, ofisinizde ya da buna benzer birçok iç mekanda yenilik yaratmak isterseniz Ventrawall duvar boyası ile bu yeniliği çok kısa bir sürede kolayca yapabilme imkanını siz müşterilerimize sağlıyoruz. Siz de sıkıcı duvar boyalarından sıkıldıysanız ve yeni bir duvar dizaynı yaratmak istiyorsanız artık Ventrawall ile bu mümkündür. Ventrawall ile duvar dekorasyonunu kadın, erkek herkes kolay bir şekilde kısa bir sürede yapabilir. Bunun için gerekenler ise Ventrawall'in kendi ürünü olan Ventrawall şeffaf Mala ve Ventrawall duvar boyası modelleridir. Herkesin bütçesine uygun fiyatları ve birçok satış sitelerinde bulunması sayesinde veya tr.ventrawall.com websitesinden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Websitedeki alışverişlerinizde özel kampanyalar ve Sepette ek indirimler uygulanmaktadır. Seçtiğiniz duvar boyası modellerini ürün ağırlığının ortalama 3.5 katı kadar su ile karıştırıp hamur kıvamına gelene kadar yoğurduktan sonra Ventrawall şeffaf mala ile duvara uygulayabilirsiniz. Bu ürün en çok kış aylarında ev ve ofislerin sürekli soğuk olması ve ısınmaması nedeni ile duvarları kalınlaştırarak ısı yalıtımı amacı ile kullanılmaktadır veya çok sıcak geçen yaz aylarında odanızın klimasının boşa çalışmamasını ve enerji tasarrufunu en düşük seviyeye getirebilmeniz içinde kullanılmaktadır. Çok Ventrawall duvar boyası ısı yalıtımı olarak kullanıldığı için hem kışın size faydası olacaktır hemde yazın faydası olacaktır. Bunların yanında Ventrawall duvar boyasının bir çok özelliği bulunmaktadır. " Ventrawall duvar boyası kokusuzdur, çok kolay onarılır ve tamiri yapılabilir silinebilir özelliği vardır, ısı yalıtımı sağlar, neme ve buhara karşı dayanıklıdır, duvar çatlaklarını örtmektedir, modası asla geçmez, böcek barındırmaz, ev yangınlarına karşı dayanıklıdır yangın esnasında zehirli maddeler havaya karışmaz, ses izolasyonu sağlar, antistatik özellik gösterir, duvar boyasına kıyasla darbelere karşı çok dirençlidir. Tüm bunların yanında bütçenize uygun olarak satın aldığınız Ventrawall ürünü sayesinde doğalgaz ve elektrik faturanız azalacak ve evleriniz kışın daha sıcak, yazın daha serin olacaktır.

Ventrawall bir iç cephe ürünüdür. Pamuk duvar boyası yapısında olduğu için dış cepheye uygun değildir. Temizliği su ve mala ile beraber yapılarak kolay bir şekilde temizlenebilir. İçerisinde herhangi bir alerjen madde ve koku yapıcı bir kimyasal içermediği için astım hastaları ve ya koku hassasiyeti rahatsız etmeyerek rahat bir şekilde kullanım sağlar. Duvar dekorasyonu için seçeceğiniz Ventrawall renkleri ile istediğiniz kombini oluşturarak ne sıcak ne de soğuk, oda sıcaklığı seviyesindeki su ile bu renkleri karıştırabilir ve odanız için yeni bir tasarım yaratabilirsiniz. Ventrawall ürünlerinin uygulanışı için boya ustası ya da konu hakkında uzman bir kişi gerekmez. Erkek, kadın, genç, yaşlı herkes Ventrawall ürünlerini mala yardımı ile kolay bir şekilde uygulayabilir. Ventrawall uygulama videosunu izlemeyi lütfen unutmayın. Bu sayede hiçbir yardım gerekmeden kolayca uygulama yapabilirsiniz.  Zengin renk seçenekleri sayesinde eviniz, ofisiniz ya da kurumlar için farklı renkler Ventrawall sitemizde bulunur. Temel renk modelleri, kombine renkler, özel renkler, altın modeller, taraftar renkleri gibi seçeneklerini seçerek istediğiniz renge bu sayfalar sayesinde ulaşabilirsiniz.

Isı yalıtımı için seçeceğiniz Ventrawall ürünleri tamamen kokusuzdur, kolay bir şekilde onarılır. Neme dayanıklı bir üründür ve uygulama esnasında astar gerekmez. Alacağınız ve uygulayacağınız pamuk duvar boyası modası geçmez ve seneler boyunca bu ürünü kullanabilirsiniz. Ürün ilk günkü hali ile odalarınıza yeni bir hava katacaktır. Ventrawall ürünleri böcek barındırmaz ve yangına dayanıklıdır. Isı yalıtımına ek olarak ses yalıtımı da sağlar bu sayede dışarıdan gelen sesler yüzünden rahatsız olmazsınız. Buna ek olarak antistatik özellik sağlar ve ürün kalın ve kaliteli olması nedeni ile darbelere karşı sağlamdır. Ürünümüz Ventrawall duvar boyası tek bir yüzeye değil Her yüzeye uygulanabilir. Bunlardan bazıları ise;
Alçı, boya, duvar kağıdı, seramik, cam, tuğla, metal, çimento, gaz beton ve ahşap zeminlerdir bu zeminler üzerine kolayca ürünü uygulayabilirsiniz.
Ventrawall ürünlerine ulaşmak için hemen tr.ventrawall.com sitesine giderek renklerinizi seçebilir ve ardından sipariş verebilirsiniz. Site içerisinde bulunan çevrim içi müşteri hizmetleri sayesinde aklınızdaki gelen ve takılan soruları sorabilir ya da Whatsapp destek hattını kullanarak kolayca temsilci ile irtibat kurabilirsiniz. Ventrawall ürünü dekoratif sıva nasıl yapılarak uygulanır sorusu için VentraWall sitesine girerek buradan Ventrawall Video Galeriye girmenizi ardından Ventrawall duvar uygulama ve Ventrawall karışık renkler duvar uygulama videolarını izlemenizi öneririz. Bu sayede renkleri karıştırırken neler yapmanız gerektiğini ve ne şekilde uygulayabileceğinizi öğrenebilirsiniz. İletişim içi 0850 840 00 14 no'lu telefondan ulaşabilir ve 7/24 canlı destek alabilirsiniz.
Site Adresi: https://tr.ventrawall.com/

Share on Facebook Share on Twitter