Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - nargio

Pages: [1]
1
General Discussion / Lavabo Tıkanıklığı Açma
« on: October 03, 2021, 03:48:10 am »
Lavabo tıkanıklığı açma, firmamız tarafından sıklıkla yapılan işlemler arasındadır. Lavabolar, ev ya da işyerlerinde en fazla tıkanıklığın yaşandığı yerlerdir. Lavabonun tıkanması sonucunda kullanıcı tarafından yaygın olarak yapılan hatalardan biri hemen lavabo açıcı kimyasalların kullanılmasıdır. Lavabo açıcı kimyasallar lavabonun açılmasını sağlar. Fakat tesisatta kullanılan contaların erimesine ve ilerleyen süreçte sızma yaşanmasına neden olabilir. Firmamız tarafından lavabo tıkanıklığı açma işleminde son derece modern aletlerden istifade edilmektedir. Bu kapsamda kameralı sistem kullanılarak tıkanıklık nedeni tespit edilmekte, robotlu sistem ile tıkanıklık kısa sürede açılmaktadır.

Robotla Lavabo Açma Yöntemi
Lavaboların tıkanmaması için öncelikle kullanıcının dikkatli şekilde lavaboyu kullanması gerekir. Örneğin, genel olarak mutfak lavabolarının tıkanma sebebi lavaboya dökülen yağ artıklarıdır. Söz konusu yağlar gider borularına yapışarak borudaki akışkan yapının bozulmasına neden olmaktadır. Gider borularının daralması da tıkanıklığın bir diğer nedenidir. Bu durumda lavaboya gönderilen su geri gelmeye başlar.

Lavabo tıkanıklığı açma yöntemlerinde sıklıkla kullandığımız uygulamalardan biri de robotlu sistemler ile lavabonun açılmasıdır. Alanında uzman olan ekibimiz kameralı sistem ile sorunun kaynağını tespit ederek kullanıcıya çözüm önerisi sunar. Robotla lavabo açma yöntemi ile de işlemi kısa sürede sonuçlandırır.

Kırmadan Lavabo Gider Açma
Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri arasında kırarak sorunun tespit edilme yöntemi demode olmuş bir uygulamadır. Firmamız tarafından yapılan tüm lavabo açma işlemleri kırmadan lavabo gider açma uygulaması şeklinde gerçekleştirilir. Bu sayede işlem sonunda ilave bir iş yükü oluşmasının da önüne geçilir.

Tıkanıklığın genel nedenleri kullanıcı hatasıdır. Bunun yanında tesisattaki işçilik hataları da tıkanıklığın nedeni olabilir. Bu durumda kameranın kullanılması büyük ölçüde fayda sağlamaktadır. Gider kısmının kamera ile görüntülenmesi esnasında sorunun kullanıcıdan mı yoksa işçilik hatasından mı kaynaklandığı anlaşılmaktadır. Yapılan tespit sonunda lavabo tıkanıklığı açma işlemi esnasında size kalıcı çözümler sunulur.

Tıkalı Lavabo Açma
Genel anlamda lavaboların tıkanma sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz.

• Mutfak lavabolarında gidere yemek artıklarının gönderilmesi tıkanıklığa neden olmaktadır.
– Çay posasının gidere dökülmesi tıkanıklık yaratmaktadır.
• Binanın inşaat halinde olduğu dönemde gidere moloz ya da harç dökülmesi tıkanıklığa neden olur.
– Eski nesil, gittikçe daralan gider boruları belli bir süre sonra tıkanmaya sebep olur.
• Meyve ve sebzeler doğal olarak lavaboda yıkanır. Bu besinlerdeki çamur ve küçük taşlar da tıkanmaya neden olabilir.


Tıkanan lavabonun açılması için dışarıdan herhangi bir yardım almadan ilk etapta kendiniz müdahalede bulunabilirsiniz. Bu kapsamda yapabileceğiniz birkaç sınırlı müdahale yöntemi vardır. Aşağıdaki yöntemleri uygulayarak lavabonun açılıp açılmadığını gözlemleyebilirsiniz.

• Lavabo açma pompası kullanarak tıkanıklığı gidermeye çalışabilirsiniz.
– Lavaboya bağlanan gider hortumunu çıkararak kısa mesafede bulunan ve tıkanıklığa neden olan yabancı cisimleri temizleyebilirsiniz.
• Tazyikli su marifetiyle küçük çaptaki tıkanıkların açılmasını sağlayabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları
Robotla yapılan lavabo tıkanıklığı açma işleminde kullanıcıya çok cazip fiyat teklifleri sunulmaktadır. Önceki uygulamalarda kırılarak lavabo açılmaya çalışıldığı için kullanıcı maddi olarak yıpranmakta idi. Kullanıcı, kırılarak yapılan lavabo açma işleminden sonra hafriyat problemi ile de uğraşmak zorunda kalırdı. Günümüzde uygulanan modern uygulamalar kullanıcıya ekstra iş yükü oluşturmaz. Bunun yanında maddi olarak da kullanıcıyı yıpratmaz.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır?
Kullanıcının lavabonun açılması için yaptığı en büyük hata, hemen lavabo açıcı kimyasalları kullanmasıdır. Lavabo açıcı kimyasallar piyasada çok düşük fiyata satılır. Kullanıcı, bu durumu da avantaj olarak değerlendirir. Lavabo tıkandığı anda kimyasal kullanımına yönlenir. Lavabo açıcıların lavabodaki tıkanıklığı gidermediğini söyleyemeyiz. Fakat lavabo açıcı kimyasalların sunduğu çözüm, kısa vadede etkilidir.

Orta ve uzun vade için değerlendirme yaparsak lavabo açıcıların zararlarını saymakla bitiremeyiz. En basit şekilde ifade etmek gerekirse lavabo açıcılar gider borularındaki contaların erimesine neden olur. Bu da boruların eriyip incelmesine, zamanla su sızması problemi ile karşılaşmanızı sağlar. Lavabo açıcı kullanmak kısa vadede lavabo tıkanıklığı açma sorununa çözüm sağlar. Fakat uzun vadede bu kimyasal önemli masraflara neden olabilir.


Lavabo açıcı kimyasalların hammaddesi asittir. Söz konusu maddedeki yoğun asit, lavaboyu tıkayan artıklarla reaksiyona girerek bunların erimesini sağlar. Eriyen atıklar da su ile birlikte gider borusundan atılmaktadır. Dakikalar içerisinde tıkanıklık problemine kısa vadeli çözüm bulabilirsiniz. Fakat lavabo açıcıların uzun vadede zararları düşünüldüğünde kullanılmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Lavabo tıkanıklığı için vakit kaybetmeden firmamıza ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz uygun zaman içerisinde adresinize ulaşarak sorunu dakikalar içerisinde çözecektir. Tıkanan lavabonuz kırılmadan açıldığı için uzun vadede gider borularında herhangi bir zararın oluşması da engellenir. Firmamız 7/24 hizmetinizdedir. Web sitemizde yer alan iletişim numaralarından ulaşarak lavabo tıkanıklığı açma işleminiz kısa sürede gerçekleştirilir.
https://www.hakanaltyapitesisat.com/lavabo-tikanikligi-acma/

2
General Discussion / Mutfak Tıkanıklığı Açma
« on: October 03, 2021, 03:47:37 am »
Hakan Altyapı Tesisat olarak mutfak tıkanıklığı açma işlemini güvenli ve hızlı şekilde yapıyoruz. Mutfak lavabosu olmadık zamanlarda tıkanabilir. Tıkanma sonunda mutfaktaki hemen tüm işler sekteye uğrar. Mutfak lavabosu genellikle atık yağlardan kaynaklı olarak tıkanır. Bunun yanında yabancı cisimler de tıkanıklığın sebebi olabilir. Mutfak lavabosundan suyun yavaş gitmeye başlaması tıkanıklığın habercisidir. Müdahale edilmezse mutfak lavabosu belli bir süre sonra tamamen tıkanır.

Lavabo tıkanıklıklarının çok büyük bir kısmı kullanıcı hatasından kaynaklı meydana gelir. Mutfak lavabosu ile banyo lavabosunun tıkanma sebepleri birbirinden farklıdır. Banyodaki tıkanıklık genellikle saç, kıl gibi atıklardan kaynaklı meydana gelir. Mutfak lavabosunda ise tıkanıklığın temel nedeni yemek atıkları ve yağlardır.

Mutfak Lavabo Tıkandı Su Gitmiyor
Lavabo tıkandı su gitmiyor problemi sık karşılaşılan sorun alanlarından biridir. Mutfak tıkanıklığı açma işlemini evde uygulayacağınız basit birkaç yöntemle yapabilirsiniz. Bunun için lavabo açıcı kimyasallardan istifade edebilirsiniz. Söz konusu kimyasallar kısa sürede lavabonun açılmasını sağlar. Fakat kimyasalların açtığı lavabo, belli bir süre sonra daha büyük problemlere neden olur. Söz konusu problemlerin başında gider borularındaki contaların erimesi ve boruların çatlamasını sayabiliriz. Bu sorunlar size çok daha büyük masraflara neden olacaktır. Sayılan nedenlerden dolayı tıkanıklığın açılması için kimyasal maddeleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Mutfak tıkanıklığı açma işlemi için kimyasal kullanmadan önce basit pompalardan istifade edebilirsiniz. Pompalama işlemi ile lavabonuz kısa sürede açılabilir. Eğer tıkanıklığa bu şekilde çözüm bulamıyorsanız lavabonun hemen altındaki gider borusunu çıkarabilirsiniz. Çıkardığınız boruda tıkanıklığa sebep olan yabancı cisimleri görebilirsiniz. Tıkanıklık borunun gözle görülmeyen uzaklığında ise profesyonel destek almanız gerekir. Bu durumda Hakan Altyapı Tesisat’tan destek alarak kısa sürede sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Kırmadan Mutfak Tıkanıklığı Açma İşlemi
Firmamız tarafından mutfak tıkanıklığı açma işlemi modern imkânlarla yapılır. Yapılan lavabo açma işleminin hiçbir aşamasında kırma-dökme yapılmaz. Bu sayede ekstra bir iş yükü ile karşılaşmazsınız.

Firmamızdan mutfak lavabosu açma talebinde bulunduğunuzda kamera ile tıkanıklık sebebi tespit edilir. Gider yolu kontrol edilerek arızanın kaynağına ulaşılır. Kamera ile tespit sonrasında müşterilerimize bilgi verilir. Sonrasında kırmadan mutfak tıkanıklığı açma işlemi gerçekleştirilir. Firmamız tarafından yapılan işlem sırasını şu şekilde özetleyebiliriz.

⦁ Firmamız ev ya da işyerinize gelerek pimaş borusundaki bağlantı kısmını söker.
– Pimaş borusundan iç kısımlara kamera gönderir.
⦁ Kameranın aldığı görüntü, monitöre yansır.
– Yapılan analiz neticesinde tıkanıklık sebebi belirlenir.
⦁ Tıkanıklığa yabancı bir cisim neden oluyorsa robot kullanılır.
– Pimaş borusunun içinden robot cihaz hareket ederek gideri açar.
⦁ Yapılan kontrol sonrasında tıkanıklık sorunu ortadan kalkar.

Kameralı Mutfak Gider Açma
Lavabo açma işleminde kullanılan modern cihazların başında kamera gelir. Kameralı mutfak gider açma yöntemi ile sorun kısa sürede tespit edilir. Kamera kullanmayan firmalar, direkt olarak kırma işlemi ile sorunu çözmeye çalışır. Bu da müşteri için ayrı bir külfettir. Kamera kullanılarak kırmadan mutfak lavabo tıkanıklığı açma işlemi kısa sürede tamamlanır.

Lavabonun tıkanıklığının önemli nedenlerinden biri de gider borusunun eğiminin yetersiz olmasıdır. Yeni taşındığınız bir evde ilk günden itibaren su yavaş gidiyor olabilir. Bu durumda büyük ihtimalle gider borusunun eğiminde sorun vardır. Kameralı sistem sayesinde gider borusundaki eğim problemi de kısa sürede tespit edilir.

Tıkanan Mutfak Lavabosu Nasıl Açılır?
Mutfaklar, genellikle organik atıkların lavaboya atıldığı yerlerdir. Bulaşık yıkarken yemek atıklarının lavabodan atılması ya da atık yağın giderden gönderilmesi tıkanıklığın temel nedenidir. Bu nedenle tıkanıklık genel olarak kullanıcıdan kaynaklıdır.


Lavabo giderinden gönderilen atık yağ ya da yemek artıkları borunun etrafına yapışır. Bu da zamanla borunun tamamen tıkanmasına neden olur. Yağ benzeri atıklar kayganlaştırıcı etkiye sahip değildir. Söz konusu atıklar gider borularında kireç benzeri bir yapıya dönüşür. Bu durumda ilk etapta sorunu kendiniz gidermeye çalışabilirsiniz. Sorunu kendiniz gideremezseniz profesyonel mutfak tıkanıklığı açma işlemine ihtiyaç duyarsınız.

Mutfak tıkanıklığın giderilmesi esnasında kullanılan robot, borulardaki yağ kalıntılarını gidermez. Bu durumda basınçlı su ile pimaşın yıkanması gerekir. Kanal yıkama cihazları kullanılarak yapılan uygulama sayesinde borular ilk günkü haline gelir.

Mutfak tıkanıklığı açma işleminde öncü firmalardan olan Hakan Altyapı Tesisat 7/24 hizmetinizdedir. Firmamız yapılan işlem sırasında hiçbir yeri kırmaz. Problemi kısa süre içerisinde tespit eder. Mutfak tıkanıklığı açma işlemini kısa sürede gerçekleştirir. Tüm lavabo tıkanıklığı işlerinizde profesyonel hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Web sitemizde yer alan irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Lavabo tıkanıklığı açma fiyatları bir kısım hususlara göre değişir. Bu anlamda firmamız tarafından dikkate alınan hususlar şunlardır.

⦁ Lavabo tıkanıklığı, daireden mi yoksa apartman giderinden mi kaynaklıdır?
⦁ Bulunduğunuz dairenin üst katlarında su kullanıldığında lavabonuzda geri tepme oluyor mu?

Yukarıdaki kriterler ışığında firmamız tarafından kısa sürede arıza tespit edilir. Müşterilerimize yapılan bilgilendirme sonrasında arızanız cazip fiyatla giderilir.

https://www.hakanaltyapitesisat.com/mutfak-tikanikligi-acma/

3
General Discussion / Tıkanıklık Açma
« on: October 03, 2021, 03:46:53 am »
Tıkanıklık açma için herkes tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilebilen tek firma Hakan Altyapı Tesisat firmamızdır. Firmamızda; lavabo tıkanıklığı açma, mutfak gideri açma, kırmadan pimaş açma gibi hizmetler de bulunmaktadır. Bir tesisat firmasında aranması gereken en önemli özellik deneyimdir. Uzun yıllardan beri hizmet veren firmamızda, alanında uzman tesisat çalışanları bulunmaktadır. Bundan dolayı tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmektedir.

Altyapı tesisat sorunları, dikkat edilmesi gereken bir konudur. Araştırma yapmadan asla bir altyapı tesisat firması tercih edilmemelidir. Çünkü sektör içerisinde kalitesini kanıtlayamamış olan firmalar da bulunmaktadır. Tesisat sorunlarının çözümünde problemlerin yaşanmaması adına Hakan Altyapı Tesisat firması tercih edilmelidir.

Tuvalet Tıkanıklığında Neden Hakan Altyapı Tesisat Tercih Edilmeli?

Firmamızın uzman olduğu en önemli konu, tuvalet tıkanıklığı açma işidir. Firmamız her türden tıkanıklığı açabilecek deneyime ve ekipmana sahiptir. Böylelikle sorunsuz bir tıkanıklık açma hizmeti almanız mümkündür. Fiyat konusunda da firmamızın avantajları azımsanmayacak seviyededir. Uygun fiyatlı ve kaliteli olmayı hedef edinen firmamız, tam olarak fiyat performans firması olarak nitelendirilmektedir. Sizlere sunduğumuz bu avantajlar, firmamızın müşteri memnuniyetine gösterdiği önemi de vurgulamaktadır.

“Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır?” sorusu firmamıza iletilen önemli bir sorudur. Uygulanacak olan adımlar öncesinde, tuvalet tıkanıklığının bölgesi kesinleştirilmektedir. Böylelikle uygulanacak olan adımların kararlaştırılması da kolaylaşmaktadır. Ardından profesyonel ekip ve ekipmanlarla tuvalet tıkanıklığı açılmaktadır. Uygulanan işlemler sonrasında, tuvaletiniz eskisinden de sağlam olmaktadır.

Hızlı ve Garantili Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Hakan Altyapı Tesisat firmamız için hız oldukça önemli bir konudur. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için firmamızın belirlediği süre 30 dakikadır. Bu süre zarfında tuvalet tıkanıklığı başarılı bir şekilde giderilmektedir.

Firmamızın bir diğer özelliği de İstanbul’un bütün ilçelerinde tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti verebilmesidir. Üstelik tıkanıklık açma işlemi için belirlenen 30 dakika, bütün ilçeler için geçerli tutulmuştur. Böylelikle her ilçeye hızlı hizmet verilebilmektedir. Fiyatlarımız bütün ilçeler için aynı seviyededir. Bu durumda firmamızı tercih eden herkes, avantajlarımızdan ve hizmetlerimizden eşit şartlar altında yararlanmaktadır. Saydığımız bütün avantajlar ve hizmetler düşünüldüğünde, firmamızın sektördeki en avantajlı ve en profesyonel olduğu görülmektedir.

https://www.hakanaltyapitesisat.com/

4
General Discussion / Hurdacı - En Yakın Hurdacı
« on: July 30, 2021, 02:07:25 am »
Yiğitsan Metal Hurdacılık, uzun yıllardır profesyonel hurdacı firması olarak hizmet vermektedir. Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren ve yerinde hurda alımı yapan firmamız, yüksek fiyat garantisiyle hizmet etmeye devam ediyor. En yakın hurdacı olarak hizmet veren firmamız, elinizdeki hurdaları yüksek fiyattan alarak sizlere daha çok kazanç sağlıyor. Her türlü hurda alımını bizzat yerinde yapıyoruz. Profesyonel ekip ve araçlarımızla birlikte kusursuz bir hizmet vermek için 7/24 çalışıyoruz. Sizde elinizdeki hurdaları yüksek fiyattan satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
En Yakın Hurdacı Firması

Konumunuz Türkiye’nin neresinde olursa olsun, ekibimiz ve araçlarımızla birlikte Türkiye’nin her yerinden hurda alımı yapıyoruz. Size en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Hurda Alan Hurdacı Firması

Her türden hurda alımı yapan firmamız (hurda bakır, hurda demir, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda pirinç, hurda kablo, hurda akü, hurda asansör, hurda inşaat demiri, hurda yangın merdiveni, hurda çatı, hurda sac, fabrika sökümü, fabrika yıkımı, İstanbul hurdacı, Yalova hurdacı, Bursa hurdacı, Kocaeli Hurdacı, Beykoz Hurdacı, Ataşehir Hurdacı, Beylikdüzü Hurdacı, Beşiktaş Hurdacı, Çanakkale Hurdacı, Edirne Hurdacı, Tekirdağ hurdacı ve daha bir çok hurda türü ve hurda alım yerimiz bulunmaktadır.
Sizde hemen elinizdeki hurdaları yüksek fiyattan ve anında nakit ödeme ile satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://yigitsanmetal.com/

5
General Discussion / Nargio - Kaliteli Nargile Ürünleri
« on: February 17, 2021, 09:24:34 am »
Nargio, uzun yıllardır nargile ürünleri satışı yapan tecrübeli bir firmadır. Nargileye dair aradığınız her şeyi uygun fiyat ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak bulabileceğiniz bir web sitesidir.http://Nargile takımı, nargile kömür ve nargile aksesuarlarına ulaşabilirsiniz. Hızlı ve aynı gün kargo imkanı tanıyan Nargio, alanında ses getirmek için her gün daha da çok büyümeye devam ediyor. Mr Eds ve Kefo nargile ürünlerinin satışlarını da uzun süredir yapmaktadır.
Nargio Neler Vaad Ediyor?
* Kaliteli ürün yelpazesi
* Uygun fiyat avantajı
* Hızlı teslimat ve aynı gün kargo imkanı
* 7/24 ulaşabileceğiniz bir destek sistemi.
* Ürünler hakkında en detaylı bilgiler veren bir blog sayfası.
* Tatmadığımız ürünü satmıyoruz politikasıyla kaliteli ürün yelpazesi

Sizlerde aradığınız bütün nargile ürünleri yüksek kalite ve uygun fiyat avantajlarıyla sahip olmak istiyorsanız hemen Nargio web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
https://www.nargio.com/nargile

Pages: [1]