Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
General Discussion / Wordpress Temaları
« Last post by Mahoma on December 28, 2022, 01:35:39 pm »
Hazır Scriptler ismi ile yayında olan web sitemizde Ücretsiz WordPress Temaları bölümü açılmıştır. Ücretsiz PHP scriptler ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan Ücretsiz WordPress Temaları güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Hemen web sitemizi ziyaret ederek Ücretsiz WordPress Temaları bölümünü inceleyebilir ve kurmak istediğiniz web sitesine en uygun temayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

https://www.scriptmarketim.web.tr/ucretsiz-wordpress-temalari
2
General Discussion / Ücretsiz Script Sitesi
« Last post by Mahoma on December 28, 2022, 01:34:56 pm »
Hazır Scriptler ismi ile yayında olan web sitemizde ücretsiz scriptler bölümü açılmıştır. Ücretsiz PHP scriptler ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Hemen web sitemizi ziyaret ederek Ücretsiz Scriptler bölümünü inceleyebilir ve kurmak istediğiniz web sitesine en uygun scripti indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

https://www.scriptmarketim.web.tr/ucretsiz-scriptler
3
General Discussion / Tesisat Firması Ankara
« Last post by Mahoma on November 12, 2022, 01:50:56 pm »
Ankara’nın tüm bölgelerinde Ankara  tesisatçı hizmetleri sunuyoruz. Ankara su tesisatçısı olarak saat farkı gözetmeksizin sizlere acil tesisatçı hizmetini en hızlı ve en güvenilir biçimde vermeye devam etmektedir. Ankara acil su tesisatçısı firmamız uzun yıllardır bir çok çalışma ile hızlı ve kesin çözüm sunduğu müşterilerinden memnuniyet kazanmış Ankara su tesisatçıları arasındadır.

Ankara logar açma hizmetlerimizden Ankara geneli tüm bölgelerde yararlanabilirsiniz. Modern ekipmanlar ile tıkalı logar açma ve logar temizleme hizmetimiz bulunmaktadır. Logarlarda zaman içinde oluşan her türlü tıkanıklığı uygun fiyatlarla gideriyoruz. Ayrıca tıkanmak üzere olan logarları profesyonel bir şekilde temizleme hizmetimiz bulunmaktadır.

https://www.ankaratesisatciusta.com
4
General Discussion / Suzuki Deniz
« Last post by suzuki-deniz on April 02, 2022, 08:19:36 am »
Suzuki Deniz ürünümüzü incelemek için web sitemizi ziyaret edin. Suzuki Deniz ürünümüz hakkında müşteri temsilcimizle görüşün ve bilgi edinin. Tüm deniz motoru parçaları için bize ulaşın
5
General Discussion / Plakalı Eşanjör
« Last post by plakali_esanjor on March 19, 2022, 10:59:00 am »
En kaliteli plakalı eşanjör ürünlerimizle hemen tanışın. Sesinoks olarak  gıda ve içecek, enerji, ilaç, sanayi ve proses, denizcilik olmak üzere pek çok sektör için hizmet sunuyoruz. Hemen en kaliteli plakalı eşanjör ürünlerimizle tanışmak için web sitemizi ziyaret edin: https://www.sesinoks.com.tr/esanjorler/plakali-esanjorler/
6
General Discussion / Firma Rehberi
« Last post by Mahoma on October 14, 2021, 01:53:28 pm »
Yeni yayına başlayan firma rehberi sitemizde hemen yerinizi alın. İlk kayıt yapan firmalara ücretsiz gold üyelik veriyoruz. Firma rehberi gold üyeleri tanıtım yazısı, ilan, resim, duyuru ve videolar ekleyebiliyor.

Firma rehberi kategorileri nakliyat firmaları, güzellik merkezleri, kuaförler, plastik sanayii, turizm ve taşımacılık, ısıtma sistemleri, elektrik elektronik gibi çok sayıda kategoriden oluşmaktadır. Hemen firma rehberi sitemizi ziyaret ederek bir üyelik açabilir ve firma ekle linkine tıklayarak firma, ürün ve hizmet tanıtımı yapabilir, ilan verebilirsiniz.

Site adresi: https://www.firmator.net
7
General Discussion / Tıkanıklık Açma
« Last post by Mahoma on October 14, 2021, 01:51:59 pm »
Ev ve iş yerlerimizde lavabo tıkanıklığı çok sık yaşadığımız sorunlar arasındadır. Lavabo tıkandığında genellikle önce kendimiz açmaya çalışırız ve çözüm bulamazsak bir tıkanıklık açma ustası çağırırız. Web sitemizde kendi imkanlarımız ile tıkanıklık açma konularında yararlı bilgiler bulabilirsiniz. Sitemizde tesisat tıkanıklığı açma bilgileri yanında lavabo tıkanıklığını önleme gibi yararlı bilgiler de bulunmaktadır.

Web sitemiz: https://www.tikaniklikacma.info
8
General Discussion / Lavabo Tıkanıklığı Açma
« Last post by nargio on October 03, 2021, 03:48:10 am »
Lavabo tıkanıklığı açma, firmamız tarafından sıklıkla yapılan işlemler arasındadır. Lavabolar, ev ya da işyerlerinde en fazla tıkanıklığın yaşandığı yerlerdir. Lavabonun tıkanması sonucunda kullanıcı tarafından yaygın olarak yapılan hatalardan biri hemen lavabo açıcı kimyasalların kullanılmasıdır. Lavabo açıcı kimyasallar lavabonun açılmasını sağlar. Fakat tesisatta kullanılan contaların erimesine ve ilerleyen süreçte sızma yaşanmasına neden olabilir. Firmamız tarafından lavabo tıkanıklığı açma işleminde son derece modern aletlerden istifade edilmektedir. Bu kapsamda kameralı sistem kullanılarak tıkanıklık nedeni tespit edilmekte, robotlu sistem ile tıkanıklık kısa sürede açılmaktadır.

Robotla Lavabo Açma Yöntemi
Lavaboların tıkanmaması için öncelikle kullanıcının dikkatli şekilde lavaboyu kullanması gerekir. Örneğin, genel olarak mutfak lavabolarının tıkanma sebebi lavaboya dökülen yağ artıklarıdır. Söz konusu yağlar gider borularına yapışarak borudaki akışkan yapının bozulmasına neden olmaktadır. Gider borularının daralması da tıkanıklığın bir diğer nedenidir. Bu durumda lavaboya gönderilen su geri gelmeye başlar.

Lavabo tıkanıklığı açma yöntemlerinde sıklıkla kullandığımız uygulamalardan biri de robotlu sistemler ile lavabonun açılmasıdır. Alanında uzman olan ekibimiz kameralı sistem ile sorunun kaynağını tespit ederek kullanıcıya çözüm önerisi sunar. Robotla lavabo açma yöntemi ile de işlemi kısa sürede sonuçlandırır.

Kırmadan Lavabo Gider Açma
Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri arasında kırarak sorunun tespit edilme yöntemi demode olmuş bir uygulamadır. Firmamız tarafından yapılan tüm lavabo açma işlemleri kırmadan lavabo gider açma uygulaması şeklinde gerçekleştirilir. Bu sayede işlem sonunda ilave bir iş yükü oluşmasının da önüne geçilir.

Tıkanıklığın genel nedenleri kullanıcı hatasıdır. Bunun yanında tesisattaki işçilik hataları da tıkanıklığın nedeni olabilir. Bu durumda kameranın kullanılması büyük ölçüde fayda sağlamaktadır. Gider kısmının kamera ile görüntülenmesi esnasında sorunun kullanıcıdan mı yoksa işçilik hatasından mı kaynaklandığı anlaşılmaktadır. Yapılan tespit sonunda lavabo tıkanıklığı açma işlemi esnasında size kalıcı çözümler sunulur.

Tıkalı Lavabo Açma
Genel anlamda lavaboların tıkanma sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz.

• Mutfak lavabolarında gidere yemek artıklarının gönderilmesi tıkanıklığa neden olmaktadır.
– Çay posasının gidere dökülmesi tıkanıklık yaratmaktadır.
• Binanın inşaat halinde olduğu dönemde gidere moloz ya da harç dökülmesi tıkanıklığa neden olur.
– Eski nesil, gittikçe daralan gider boruları belli bir süre sonra tıkanmaya sebep olur.
• Meyve ve sebzeler doğal olarak lavaboda yıkanır. Bu besinlerdeki çamur ve küçük taşlar da tıkanmaya neden olabilir.


Tıkanan lavabonun açılması için dışarıdan herhangi bir yardım almadan ilk etapta kendiniz müdahalede bulunabilirsiniz. Bu kapsamda yapabileceğiniz birkaç sınırlı müdahale yöntemi vardır. Aşağıdaki yöntemleri uygulayarak lavabonun açılıp açılmadığını gözlemleyebilirsiniz.

• Lavabo açma pompası kullanarak tıkanıklığı gidermeye çalışabilirsiniz.
– Lavaboya bağlanan gider hortumunu çıkararak kısa mesafede bulunan ve tıkanıklığa neden olan yabancı cisimleri temizleyebilirsiniz.
• Tazyikli su marifetiyle küçük çaptaki tıkanıkların açılmasını sağlayabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları
Robotla yapılan lavabo tıkanıklığı açma işleminde kullanıcıya çok cazip fiyat teklifleri sunulmaktadır. Önceki uygulamalarda kırılarak lavabo açılmaya çalışıldığı için kullanıcı maddi olarak yıpranmakta idi. Kullanıcı, kırılarak yapılan lavabo açma işleminden sonra hafriyat problemi ile de uğraşmak zorunda kalırdı. Günümüzde uygulanan modern uygulamalar kullanıcıya ekstra iş yükü oluşturmaz. Bunun yanında maddi olarak da kullanıcıyı yıpratmaz.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır?
Kullanıcının lavabonun açılması için yaptığı en büyük hata, hemen lavabo açıcı kimyasalları kullanmasıdır. Lavabo açıcı kimyasallar piyasada çok düşük fiyata satılır. Kullanıcı, bu durumu da avantaj olarak değerlendirir. Lavabo tıkandığı anda kimyasal kullanımına yönlenir. Lavabo açıcıların lavabodaki tıkanıklığı gidermediğini söyleyemeyiz. Fakat lavabo açıcı kimyasalların sunduğu çözüm, kısa vadede etkilidir.

Orta ve uzun vade için değerlendirme yaparsak lavabo açıcıların zararlarını saymakla bitiremeyiz. En basit şekilde ifade etmek gerekirse lavabo açıcılar gider borularındaki contaların erimesine neden olur. Bu da boruların eriyip incelmesine, zamanla su sızması problemi ile karşılaşmanızı sağlar. Lavabo açıcı kullanmak kısa vadede lavabo tıkanıklığı açma sorununa çözüm sağlar. Fakat uzun vadede bu kimyasal önemli masraflara neden olabilir.


Lavabo açıcı kimyasalların hammaddesi asittir. Söz konusu maddedeki yoğun asit, lavaboyu tıkayan artıklarla reaksiyona girerek bunların erimesini sağlar. Eriyen atıklar da su ile birlikte gider borusundan atılmaktadır. Dakikalar içerisinde tıkanıklık problemine kısa vadeli çözüm bulabilirsiniz. Fakat lavabo açıcıların uzun vadede zararları düşünüldüğünde kullanılmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Lavabo tıkanıklığı için vakit kaybetmeden firmamıza ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz uygun zaman içerisinde adresinize ulaşarak sorunu dakikalar içerisinde çözecektir. Tıkanan lavabonuz kırılmadan açıldığı için uzun vadede gider borularında herhangi bir zararın oluşması da engellenir. Firmamız 7/24 hizmetinizdedir. Web sitemizde yer alan iletişim numaralarından ulaşarak lavabo tıkanıklığı açma işleminiz kısa sürede gerçekleştirilir.
https://www.hakanaltyapitesisat.com/lavabo-tikanikligi-acma/
9
General Discussion / Mutfak Tıkanıklığı Açma
« Last post by nargio on October 03, 2021, 03:47:37 am »
Hakan Altyapı Tesisat olarak mutfak tıkanıklığı açma işlemini güvenli ve hızlı şekilde yapıyoruz. Mutfak lavabosu olmadık zamanlarda tıkanabilir. Tıkanma sonunda mutfaktaki hemen tüm işler sekteye uğrar. Mutfak lavabosu genellikle atık yağlardan kaynaklı olarak tıkanır. Bunun yanında yabancı cisimler de tıkanıklığın sebebi olabilir. Mutfak lavabosundan suyun yavaş gitmeye başlaması tıkanıklığın habercisidir. Müdahale edilmezse mutfak lavabosu belli bir süre sonra tamamen tıkanır.

Lavabo tıkanıklıklarının çok büyük bir kısmı kullanıcı hatasından kaynaklı meydana gelir. Mutfak lavabosu ile banyo lavabosunun tıkanma sebepleri birbirinden farklıdır. Banyodaki tıkanıklık genellikle saç, kıl gibi atıklardan kaynaklı meydana gelir. Mutfak lavabosunda ise tıkanıklığın temel nedeni yemek atıkları ve yağlardır.

Mutfak Lavabo Tıkandı Su Gitmiyor
Lavabo tıkandı su gitmiyor problemi sık karşılaşılan sorun alanlarından biridir. Mutfak tıkanıklığı açma işlemini evde uygulayacağınız basit birkaç yöntemle yapabilirsiniz. Bunun için lavabo açıcı kimyasallardan istifade edebilirsiniz. Söz konusu kimyasallar kısa sürede lavabonun açılmasını sağlar. Fakat kimyasalların açtığı lavabo, belli bir süre sonra daha büyük problemlere neden olur. Söz konusu problemlerin başında gider borularındaki contaların erimesi ve boruların çatlamasını sayabiliriz. Bu sorunlar size çok daha büyük masraflara neden olacaktır. Sayılan nedenlerden dolayı tıkanıklığın açılması için kimyasal maddeleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Mutfak tıkanıklığı açma işlemi için kimyasal kullanmadan önce basit pompalardan istifade edebilirsiniz. Pompalama işlemi ile lavabonuz kısa sürede açılabilir. Eğer tıkanıklığa bu şekilde çözüm bulamıyorsanız lavabonun hemen altındaki gider borusunu çıkarabilirsiniz. Çıkardığınız boruda tıkanıklığa sebep olan yabancı cisimleri görebilirsiniz. Tıkanıklık borunun gözle görülmeyen uzaklığında ise profesyonel destek almanız gerekir. Bu durumda Hakan Altyapı Tesisat’tan destek alarak kısa sürede sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Kırmadan Mutfak Tıkanıklığı Açma İşlemi
Firmamız tarafından mutfak tıkanıklığı açma işlemi modern imkânlarla yapılır. Yapılan lavabo açma işleminin hiçbir aşamasında kırma-dökme yapılmaz. Bu sayede ekstra bir iş yükü ile karşılaşmazsınız.

Firmamızdan mutfak lavabosu açma talebinde bulunduğunuzda kamera ile tıkanıklık sebebi tespit edilir. Gider yolu kontrol edilerek arızanın kaynağına ulaşılır. Kamera ile tespit sonrasında müşterilerimize bilgi verilir. Sonrasında kırmadan mutfak tıkanıklığı açma işlemi gerçekleştirilir. Firmamız tarafından yapılan işlem sırasını şu şekilde özetleyebiliriz.

⦁ Firmamız ev ya da işyerinize gelerek pimaş borusundaki bağlantı kısmını söker.
– Pimaş borusundan iç kısımlara kamera gönderir.
⦁ Kameranın aldığı görüntü, monitöre yansır.
– Yapılan analiz neticesinde tıkanıklık sebebi belirlenir.
⦁ Tıkanıklığa yabancı bir cisim neden oluyorsa robot kullanılır.
– Pimaş borusunun içinden robot cihaz hareket ederek gideri açar.
⦁ Yapılan kontrol sonrasında tıkanıklık sorunu ortadan kalkar.

Kameralı Mutfak Gider Açma
Lavabo açma işleminde kullanılan modern cihazların başında kamera gelir. Kameralı mutfak gider açma yöntemi ile sorun kısa sürede tespit edilir. Kamera kullanmayan firmalar, direkt olarak kırma işlemi ile sorunu çözmeye çalışır. Bu da müşteri için ayrı bir külfettir. Kamera kullanılarak kırmadan mutfak lavabo tıkanıklığı açma işlemi kısa sürede tamamlanır.

Lavabonun tıkanıklığının önemli nedenlerinden biri de gider borusunun eğiminin yetersiz olmasıdır. Yeni taşındığınız bir evde ilk günden itibaren su yavaş gidiyor olabilir. Bu durumda büyük ihtimalle gider borusunun eğiminde sorun vardır. Kameralı sistem sayesinde gider borusundaki eğim problemi de kısa sürede tespit edilir.

Tıkanan Mutfak Lavabosu Nasıl Açılır?
Mutfaklar, genellikle organik atıkların lavaboya atıldığı yerlerdir. Bulaşık yıkarken yemek atıklarının lavabodan atılması ya da atık yağın giderden gönderilmesi tıkanıklığın temel nedenidir. Bu nedenle tıkanıklık genel olarak kullanıcıdan kaynaklıdır.


Lavabo giderinden gönderilen atık yağ ya da yemek artıkları borunun etrafına yapışır. Bu da zamanla borunun tamamen tıkanmasına neden olur. Yağ benzeri atıklar kayganlaştırıcı etkiye sahip değildir. Söz konusu atıklar gider borularında kireç benzeri bir yapıya dönüşür. Bu durumda ilk etapta sorunu kendiniz gidermeye çalışabilirsiniz. Sorunu kendiniz gideremezseniz profesyonel mutfak tıkanıklığı açma işlemine ihtiyaç duyarsınız.

Mutfak tıkanıklığın giderilmesi esnasında kullanılan robot, borulardaki yağ kalıntılarını gidermez. Bu durumda basınçlı su ile pimaşın yıkanması gerekir. Kanal yıkama cihazları kullanılarak yapılan uygulama sayesinde borular ilk günkü haline gelir.

Mutfak tıkanıklığı açma işleminde öncü firmalardan olan Hakan Altyapı Tesisat 7/24 hizmetinizdedir. Firmamız yapılan işlem sırasında hiçbir yeri kırmaz. Problemi kısa süre içerisinde tespit eder. Mutfak tıkanıklığı açma işlemini kısa sürede gerçekleştirir. Tüm lavabo tıkanıklığı işlerinizde profesyonel hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Web sitemizde yer alan irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Lavabo tıkanıklığı açma fiyatları bir kısım hususlara göre değişir. Bu anlamda firmamız tarafından dikkate alınan hususlar şunlardır.

⦁ Lavabo tıkanıklığı, daireden mi yoksa apartman giderinden mi kaynaklıdır?
⦁ Bulunduğunuz dairenin üst katlarında su kullanıldığında lavabonuzda geri tepme oluyor mu?

Yukarıdaki kriterler ışığında firmamız tarafından kısa sürede arıza tespit edilir. Müşterilerimize yapılan bilgilendirme sonrasında arızanız cazip fiyatla giderilir.

https://www.hakanaltyapitesisat.com/mutfak-tikanikligi-acma/
10
General Discussion / Tıkanıklık Açma
« Last post by nargio on October 03, 2021, 03:46:53 am »
Tıkanıklık açma için herkes tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilebilen tek firma Hakan Altyapı Tesisat firmamızdır. Firmamızda; lavabo tıkanıklığı açma, mutfak gideri açma, kırmadan pimaş açma gibi hizmetler de bulunmaktadır. Bir tesisat firmasında aranması gereken en önemli özellik deneyimdir. Uzun yıllardan beri hizmet veren firmamızda, alanında uzman tesisat çalışanları bulunmaktadır. Bundan dolayı tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmektedir.

Altyapı tesisat sorunları, dikkat edilmesi gereken bir konudur. Araştırma yapmadan asla bir altyapı tesisat firması tercih edilmemelidir. Çünkü sektör içerisinde kalitesini kanıtlayamamış olan firmalar da bulunmaktadır. Tesisat sorunlarının çözümünde problemlerin yaşanmaması adına Hakan Altyapı Tesisat firması tercih edilmelidir.

Tuvalet Tıkanıklığında Neden Hakan Altyapı Tesisat Tercih Edilmeli?

Firmamızın uzman olduğu en önemli konu, tuvalet tıkanıklığı açma işidir. Firmamız her türden tıkanıklığı açabilecek deneyime ve ekipmana sahiptir. Böylelikle sorunsuz bir tıkanıklık açma hizmeti almanız mümkündür. Fiyat konusunda da firmamızın avantajları azımsanmayacak seviyededir. Uygun fiyatlı ve kaliteli olmayı hedef edinen firmamız, tam olarak fiyat performans firması olarak nitelendirilmektedir. Sizlere sunduğumuz bu avantajlar, firmamızın müşteri memnuniyetine gösterdiği önemi de vurgulamaktadır.

“Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır?” sorusu firmamıza iletilen önemli bir sorudur. Uygulanacak olan adımlar öncesinde, tuvalet tıkanıklığının bölgesi kesinleştirilmektedir. Böylelikle uygulanacak olan adımların kararlaştırılması da kolaylaşmaktadır. Ardından profesyonel ekip ve ekipmanlarla tuvalet tıkanıklığı açılmaktadır. Uygulanan işlemler sonrasında, tuvaletiniz eskisinden de sağlam olmaktadır.

Hızlı ve Garantili Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Hakan Altyapı Tesisat firmamız için hız oldukça önemli bir konudur. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için firmamızın belirlediği süre 30 dakikadır. Bu süre zarfında tuvalet tıkanıklığı başarılı bir şekilde giderilmektedir.

Firmamızın bir diğer özelliği de İstanbul’un bütün ilçelerinde tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti verebilmesidir. Üstelik tıkanıklık açma işlemi için belirlenen 30 dakika, bütün ilçeler için geçerli tutulmuştur. Böylelikle her ilçeye hızlı hizmet verilebilmektedir. Fiyatlarımız bütün ilçeler için aynı seviyededir. Bu durumda firmamızı tercih eden herkes, avantajlarımızdan ve hizmetlerimizden eşit şartlar altında yararlanmaktadır. Saydığımız bütün avantajlar ve hizmetler düşünüldüğünde, firmamızın sektördeki en avantajlı ve en profesyonel olduğu görülmektedir.

https://www.hakanaltyapitesisat.com/
Pages: [1] 2 3 ... 10